Serviss:   +371 29220602   info@agrosmiltene.lv

Graudu apstrādes un glabāšanas iekārtas

MOBILĀS UN STACIONĀRĀS KALTES

Agrosec Conflo graudu kalte

Industriālās kaltes / LIELAS PLATĪBAS LAUKSAIMNIECĪBAS PRODUKCIJAI.

Agrosec Conflo kaltes ir izveidotas un aprīkotas tā, lai tiktu galā ar tik lielu graudu daudzumu, cik jūs varat tām piegādāt. Ja jūsu graudi nav pilnīgi vienmērīgā kvalitātē un produkcija ir ļoti liela, nav citu risinājumu, kas stāvētu līdzās Conflo kapacitātei.

Agrosec kaltēs nepārtrauktās graudu cirkulācijas dēļ graudu kaltēšanas temperatūra ir augstāka nekā tradicionālajām kaltēm, līdz ar to graudi tiek sagatavoti īsākā laikā, bez pārkarsēšanas.

Agrosec Duoflo graudu kalte

Jūs izvēlaties kaltēšanas laiku, nevis laikapstākļi.

Tipiskā kaltēšanas metode pastāvīgajās kaltēs reti bija vajadzīgais risinājums. Tā vai nu tika galā tikai ar pietiekami sausiem graudiem un lielos daudzumos tā nebija ekonomiska, vai bija ļoti efektīva, kad graudi bija ļoti mitri vai arī to daudzums bija ļoti zems. Līdz šim nācās izvēlēties starp vienu vai otru. Agrosec izvēlējās apvienot abas sistēmas.

Duoflo jums ļaus kaltēt graudus, kad un kā vēlaties, un sasniegt augstākos rezultātus. Process norisinās ar mazāku enerģijas patēriņu un ar mitrākiem graudiem, šādā veidā ražošana tiek veikta izdevīgāk, nekā izmantojot citas metodes.
Mitri graudi vairs nav problēma.

Ja jūsu graudi ir mitri, praktiski visas kaltes ātrāk vai vēlāk aizsprostojas. Mitrums arī negatīvi ietekmē glabāšanu un transportu. Agrosec ir novērsis šīs problēmas. Ja graudi ir pārāk mitri, revolucionārā cirkulācijas sistēma liek graudiem atrasties kustībā. Sistēma kaltē un atdzesē graudus pa pakāpēm, kas atvieglo kaltēšanu. Ievērojami ātrāka kaltēšana, izslēgta pārkaršanas iespēja, pat ja graudi ir ļoti mitri.

Agrosec Mixflo graudu kalte

Produktīva zemkopība vidē, kas pieprasa efektīvu, bet elastīgu kaltēšanas sistēmu visiem graudu mitruma līmeņiem.

Agrosec uzskata, ka jums būtu jāizvēlas, kad kaltēt graudus, neskatoties uz nekādiem apkārtējiem apstākļiem. Kompānija jau vairākus gadu desmitus ražo kaltes praktiski neiespējamiem kaltēšanas nosacījumiem. Agrosec piedāvā Mixflo sērijas kaltes.

Elastīga ražošana un ienesīgi rezultāti no pirmās dienas, pat ar ļoti mitriem graudiem.

Mixflo liek graudiem pastāvīgi cirkulēt, izlīdzinot mitrumu, process notiek, līdz graudi ir pilnībā sausi. Pēc tam tie tiek atdzesēti. Agrosec kontroles sistēma ieslēdz dzesēšanu automātiski. Viss notiek bez iepriekšējas graudu kaltēšanas, bez jebkādu zaudējumu riska.

Ieguvumi no Mixflo:

Sildīšanas un konveijera sistēma. Lielākais ieguvums ir iespēja kaltēt mitrākus graudus, nekā būtu iespējams ar tradicionālajām kaltēm. Vēl viens ieguvums ir darbības ātrums, izvairoties no graudu pārkaršanas. Kas nozīmē – jūs varat novākt ražu, kad tas jums ir izdevīgi, un ražot labākas kvalitātes graudus, neskatoties uz laika apstākļiem. Jūs ražosiet ātrāk, ienesīgāk, un jūsu graudi nokļūs uz tirgus ātrāk nekā ar jebkuru citu risinājumu.

Agrosec Vacboost mobilā kalte

Agrosec Vacboost mobilā kalte ir viegli transportējama. Nav nepieciešams pamats (tehniskais projekts).

Minimāli montāžas un papildus izdevumi; ātri uzstādāma un gatava darbam.
Kaltēšanas temperatūra Vacboost režīmā līdz pat 100 °C. Palielināts kaltēšanas ātrums un samazināts putekļu daudzums graudos. Pateicoties unikālai dozatora tehnoloģijai, graudi tajā neiesprūst, un tas ir viegli tīrāms, atverot pamatni.

ANTTI Bio kurtuves

Efektivitāte, izmantojot bioenerģiju. Bio sildītāju jauda – no 300 līdz 800 kW.

Funkcionāla un izturīga uzbūve. Sildītāja efektivitāte ir ekselenta, un tā materiāls ļauj nepārtrauktu darbību.

Šī sistēma ir piemērota siltumnīcām, industriāliem mērķiem, graudu kaltēšanai, lai apsildītu industriālas iekārtas.

Pārvietojamais konteineris ir parocīgs un viegli uzstādāms.

Dedzināšanas automātika ir ieinstalēta un izmēģināta.