Graudu apstrādes , kombinētās lopbarības ražošanas iekārtas un uzglabāšana

Mal

OZS Sēr

Paredzētais lietojums

ENGL kombinētais lopbarības ražožsanas komplkekss sastāv no pieņemšanas tvertnes, padeves šneka , dzirvavām, kas uzstādītas tieši uz miksera un miksera.

Visa iekārta ir novietota uz rāmja, kas savukārt uz svariem. 

Uzbūve un darbība

Ar frontālo iekrāvēju ieber graudus pieņemšanas tvertnē, svari uzrāda iebērto daudzumu. Tādējādi var iebērt vajadzīgo skaitu komponentu un vajadzīgo svaru. Visu iekārtu vada no vadības skapja. Kad viss daudzuma ir samalts, iekārta pati izslēdzās. 

ME

Paredzētais lietojums

Universālo graudu separatoru izmanto labības, pākšaugu kultūru un rapša graudu un sēklu priekšattīrīšanai, sākotnējai un otrreizējai attīrīšanai. Iekārtu izmanto kā gaisu-sietu separatoru ražošanas plūsmas līnijās pārtikas graudu vai sēklas materiāla iegūšanai.

SVR Sērijas gaisa–sietu separators

Paredzētais lietojums

SVR sērijas gaisa-sietu seperatorus lieto labības, pākšaugu, putraimu kultūru un rapša sēklu attīrīšanai no piemaisījumiem, kas atšķiras no pamatkultūras sēklām pēc to ģeometriskās formas un aerodinamiskajām īpašībām.

* Attīrot kviešus, kuru tilpummasa nav lielāka par 760kg/m3, mitrums ne vairāk par 18%, piesārņojošais piejaukums, ko atdala gaisa-sietu ierīces, ne vairāk kā 10%, tostarp salmu piejaukums ne vairāk kā 1%


** Attīrot kviešus, kuru tilpummasa nav lielāka par 760kg/m3, mitrums līdz 15%, piesārņojošais piejaukums, ko atdala gaisa-sietu ierīces, ne vairāk kā 3%

BT sērijas trijeru (sietu) bloks

Paredzētais lietojums

BT sērijas trijeru (sietu) bloku izmanto labības un pākšaugu sēklu attīrīšanai no piemaisījumiem, kas atšķiras no pamatkultūras sēklām pēc to garuma.

Lietojuma joma:

ModelisBT 7/3     BT 9/3     
Veiktspēja*, t/h     6…810…12
Uzstādītā elektromotoru jauda, kW     2,0 x 24,0 x 2
Masa, kg14501950
Gabarīta izmēri, mm
-  Garums41504250
- Platums9501150
- Augstums21602600

* -kviešiem, mitrums līdz 15%, piesārņojošais piejaukums līdz 2%