Jūsu vēlmes, mūsu risinājumi 

  • Vadības datori
  • Isobus Tehnoloģija
  • GPS un stūrēšanas sistēmas
  • Traktoru jaudas optimizāciJa  ar 4.paaudzes diapazonu vadības tehnolOģiju

Vadības moduļa regulēšanas vadība ar aplikāciju.
PowerControl X veiktspējas palielināšanu var vadīt arī no kabīnes, un to var viegli ieslēgt vai izslēgt, izmantojot viedtālruņa lietotni. Lietotnē ir iekļauti arī veiktspējas instrumenti, kas tiešraidē parāda visus attiecīgos dzinēja veiktspējas datus, kā arī akselerometrs un konfigurējams iesildīšanās taimeris.

Dzinēja regulēšanu var vadīt arī iPhone un Android ierīcēs, izmantojot balss vadību, un tāpēc tā ir pirmā un vienīgā regulēšana ar reāllaika veiktspējas individualizāciju pēc komandas.                      

Vienkārša izstādīšana. Vadība ar aplikācijas palīdzību.- 3 izvēles braukšanas programmas ar 7 jaudas līmeņiem katrā.  Izvēlieties savu iecienītāko regulēšanas iestatījumu izmantojot jauno veiktspējas uzlabojumu, jums ir iespēja izvēlēties starp trim dažādām un pilnībā pielāgojamām braukšanas programmām: Power, Dynamic un Efficiency

Power režīmā visi dzinēja parametri tiek noregulēti, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju. Transportlīdzeklis reaģē tiešāk, lai iegūtu lielāku jaudu un griezes momentu, lai tiktu galā ar ļoti smagām prasībām lauka apstākļos. 

Dinamiskais režīms ir īsts universāls un līdzsvarots lielas slodzes darba prasībām un braukšanai pa ceļu. Transportlīdzeklis reaģē dinamiskāk, nodrošinot lielāku veiklību jebkurā ātruma diapazonā.

Efektivitātes režīms optimizē dzinēja efektivitāti, lai atbalstītu degvielu taupošu braukšanu, tādējādi ietaupot degvielu līdz pat 12%.

,,DTE  SYSTEMS" ir tehnoloģiju līderis jau no 1996 g.

Ražots,, Made in  Germany"
Gatavs izsūtīšanai 24 stundu laikā
Drošība & Garantija

 PowerControl priekšrocības:
TÜV detaļu sertifikāts vairāk nekā 4000 transportlīdzekļiem
Garantēta drošība ar DTE tehnoloģiju
Pārbaudīti veiktspējas dati un neatkarīga mērīšanas metode
Vienkārša uzstādīšana, izmantojot Plug&Play
Mikroshēmu regulēšana, izmantojot lietotnes vadību
Tūlīt pieejams vairāk nekā 15 000 transportlīdzekļu veidiem

Ja neatrodat savu traktora modeli sarakstā, jautājiet mums. e.pasts : info@agrosmiltene.lv

https://www.chiptuning.com/en/powercontrol.html